Kurumsal

Kalite Politikamız

Bilgi ve sevginin paylaşılarak arttığı bilinci ile “bilgiyi paylaşmak için” sloganıyla yola çıkan şirketimizin temel önceliği; Yasalara ve bilgi güvenliğine gerekli özeni göstererek, Müşterilerine, Sermayedarlarına, Çalışanlarına, İçinde yaşadığı topluma ve Tüm insanlığa Katmadeğer Sağlamaktır. Sosyal sorumluluklarının da bilincinde uzman olan kadromuz; dünyamızın daha az kirlenmesi ve kaynakların daha verimli kullanılmasına, bilginin üretilerek paylaşılmasına ve paylaşılarak çoğaltılmasına özen göstermeyi şirket politikası olarak benimsemiştir.

Değerlerimiz

Bilgiyi Paylaşma, Katma Değer Sağlama, Çalışan Merkezli Olma, Geleceği Yönlendirme, Gizliliğe Riayet Etme, Faydalı Olma İnancı ve Mükemmele Ulaşma, Yenilikçilik ve Çözüm Üretme, Kurumsal Farklılıkları Gözeten Özgün Sistem Tasarımı, Mesleğinin Saygınlığını Koruma.

Misyonumuz

Ülkemizde kalite anlayışını yaygınlaştırarak güler yüzlü, saygılı ve anlayışlı bir toplum oluşturmak. Türkiye’de kalite ve verimliliğin yükseltilmesine katkıda bulunarak istihdamının arttırılmasına yardımcı olmak. Takım olarak bilgi ve replika rolex deneyimlerimizi sürekli geliştirerek; çalışanların ve kuruluşların imkanlarını maksimum seviyede kullanmaları için fırsatlar sunmak.

Vizyonumuz

Bilim ve teknolojinin baş döndürücü bir hızla geliştiği günümüz dünyasında; müşterilerimize katma değer sağlayarak onların beklentilerine cevap verebilecek bir gelecek sağlayan, etkin ve saygın bir danışmanlık şirketi olmak.

 

Caravaggio Ajans Bir Dolunay Akademi iştirakidir.